„WOLONTARIAT ŁĄCZY POKOLENIA” – wyniki

„WOLONTARIAT ŁĄCZY POKOLENIA” – wyniki 1080 1080 Caritas Wolontariat

WYNIKI KONKURSU NA MINIGRANTY DLA SKC „WOLONTARIAT ŁĄCZY POKOLENIA” organizowanego przez Centrum Wolontariatu Caritas Polska.

Na podstawie Regulaminu Konkursu komisja konkursowa przyznała następujące granty:

jeden w wysokości – 10.000 zł

“Ogród Dobra”Szkolne Koło Caritas działające przy Zespole Szkół w Rzepinie (diecezja zielonogórsko-gorzowska).

dwa w wysokości – 5.000 zł

“W rodzinie siła”Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 47 w Lublinie (archidiecezja lubelska).

“Siedmiu Wspaniałych”Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Samochodowych w Olsztynie i Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Ogólnokształcących NR 5 w Olsztynie (archidiecezja warmińska).

trzy w wysokości – 3.000 zł

“Łączymy pokolenia” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 13 w Rybniku (archidiecezja katowicka).

“Dając siebie, zyskujesz” – Szkolne Koło Caritas przy I Liceum Ogólnokształcącym w Bochni (diecezja tarnowska).

“Festyn Dobroczynny – Wirydarze św. Anieli” – Szkolne Koło Caritas przy Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej we Wrocławiu (archidiecezja wrocławska).

Dziewięć grantów w wysokości – 2.000 zł

“Aktywność łączy nas” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Stroniu (diecezja tarnowska).

“Teatralny wolontariat” – Szkolne Koło Caritas przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kamionce (diecezja rzeszowska).

“Tacy sami – bez ściany między nami” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Siemiatyczach (diecezja drohiczyńska).

“Dobro malowane akrylem” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 9 w Sopocie (archidiecezja gdańska).

“Ogród dla seniorów” – Szkolne Koło Wolontariatu przy parafii św. Krzysztofa w Szczecinie (archidiecezja szczecińsko – kamieńska).

“Dzieci Dzieciom” – Szkolne Koło Caritas przy parafii św. Mikołaja biskupa w Wolinie (archidiecezja szczecińska – kamieńska).

“dlaTego kochamy i działamy” – Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pokoju (diecezja opolska).

“Wy – logowani? Naturalnie! – Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pietrzykowicach (diecezja bielsko – żywiecka).

“Razem nam się uda” – Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Żaganiu (diecezja zielonogórsko – gorzowska).

Dwadzieścia grantów w wysokości -1.000 zł

“Dobro łączy pokolenia” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieruniu (archidiecezja katowicka).

“Serce z serca” – Szkolne Koło Caritas przy parafii św. Brata Alberta w Jabłonce Borach (archidiecezja krakowska).

“Wspieramy Mamy” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Lipiu (diecezja kielecka).

“Majówka z seniorem” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Chomentowie (diecezja kielecka).

“Wspólnota u Stanisława” – Młodzieżowy Zespół Caritas w Strzelcach Górnych i Szkolne Koło Caritas Strzelcach Górnych (diecezja bydgoska).

“Pieczemy dla hospicjum” – Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gdańsku (archidiecezja gdańska).

“Rodzinny piknik” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 9 Rumia (archidiecezja gdańska).

“Mama czuwa, mama wie” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej. im Rodzimych Bohaterów II Wojny Światowej w Załakowie (diecezja pelplińska).

“Jan Paweł II – naszym patronem” – Szkolne Koło Caritas przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kleszczewie Kościerskim (diecezja pelplińska).

“Dzieci seniorom” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Sierosławiu (diecezja pelplińska).

“Dialog pokoleń w duchu wiary i radości z dzielenia się swoimi talentami i wiedzą” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. Ks. Bolesława Śledzia w Kosobudach (diecezja pelplińska).

„Osoba z Niepełnosprawnością Skarbem Narodu” – Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Kobylu (diecezja tarnowska).

“Rodzina – wychowanie do wartości” – Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Trześni (diecezja tarnowska).

“Wolontariat łączy pokolenia” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie (diecezja kaliska).

“Międzypokoleniowa droga krzyżowa” – Szkolne Koło Caritas przy parafii Wniebowzięcia NMP w Lewinie Brzeskim (archidiecezja wrocławska).

“Szlachetne serca” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Pilichowie (archidiecezja szczecińsko – kamieńska).

“Senior – mój mentor” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Krzówce (diecezja siedlecka).

“Spotkanie pokoleń – marzenia i wspomnienia” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Goniwilku (diecezja siedlecka).

“Razem możemy więcej! – Szkolne Koło Caritas przy parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wiślicy (diecezja kielecka).

“W grupie siła” – Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowe im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie (archidiecezja przemyska).

Kryterium wyboru zwycięskich wniosków konkursowych była oryginalność projektu, odzwierciedlenie tematu i zgodność wniosku z regulaminem konkursu. Gratulujemy!